0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adapazarı Halı Yıkama

Vatan » Adapazarı Halı Yıkama

Adapazarı Halı Yıkama

Adapazarı halı yıkama hizmeti alan kurumsal müşterilerimizi Referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz. Bireysel müşterilerimizin işletmemiz hakkındaki görüşlerini Müşteri Yorumları sayfasından, Google Haritalar ve Facebook Sayfamız‘dan müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

Adapazarı Halı Yıkama

Adapazarı Halı Yıkama Firmaları

Adapazarı halı yıkama firmaları arasında kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmeti veren çok az firmadan biri olan “Vatan Halı Yıkama” firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. işletmemiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmeti vermektedir.

Adapazarı halı yıkama firmaları

Adapazarı Halı Yıkama Fiyatları

Adapazarı’nda halı yıkama fiyatları açısından müşterilerine en uygun fiyat ve iade garantisi ile profesyonel halı yıkama hizmeti sağlayan bir firmayız. Firmamız en uygun fiyat garantisi ve kalite çizgisinden taviz vermeden 2014 yılından bu güne kadar uygun ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Adapazarı halı yıkama fiyatları

Adapazarı Halı Yıkama Fabrikaları

Adapazarı’nda halı yıkama fabrikalarının dikkat etmediği ama işletmemiz için önemli bir konu olan halı yıkama aşamalarıdır; Toz Alma, Ana Yıkama, Durulama, Kurutma, Paketleme aşamalarından geçerek tecrübeli personelimiz tarafından kontrol edildikten sonra adresinize teslim edilir.

Adapazarı halı yıkama fabrikaları

Adapazarı Halı Yıkamacılar

Adapazarında en kalifiyeli halı yıkamacılar işletmemizde çalışmaktadır. işinde yılların çalışması ve emeği sonucunda tecrübe edinmiş deneyimli, işini severek yapan personellerimiz tarafından halılarınız türlerine göre ayrıştırılarak tek tek leke kontrolünden sonra yıkama işlemine alınmaktadır yıkama sonrası tekrar yapılan kontrolde beklenilen kalitede yıkanmamış halılar 2. defa yıkanma işlemine tabi tutulur ve daha sonra hijyenik ve temiz ortamda kurutmaya alınır.

Adapazarı halı yıkamacılar

Adapazarı Halı Yıkama Merkezleri

Adapazarı, halı yıkama merkezlerinde durum hiç iç açıcı değildir deneyimsiz ucuz iş gücü, kalitesiz ve sağlıksız deterjanlar ile halılarınız yüzeysel yıkanmadır. Bunun sonucunda en az 5 yıl ortalama 10 yıl kullanmanız gereken halılarınız bir kaç yılda kullanılamaz hale gelir ve yeniden halı satın almak durumunda kalabilirsiniz. İşletmemiz iade garantili halı yıkama hizmeti vermektedir halılarınızda iş kazası sonucu dahi olsa oluşacak zarar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır

Adapazarı halı yıkama merkezleri

Temiz ve Kaliteli Yıkama

İş yerimizde Modern makinelerimiz ve işinde deneyimli çalışanlarimiz ile temiz ve kaliteli halı yıkama hizmetini bütçenize uygun fiyatlarda sunmaktayız.
İşletmemiz Adapazarın’da kurumsal tecrübesi ile güvenli ve kaliteli halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Bizi güvenle tercih edebilirsiniz bunun için bir çok nedenimiz var

  • İade Garantili Hizmet
  • Hizmet Sonrası Destek
  • Uygun Fiyat Garantisi
  • Detaylı Halı Yıkama
  • Hızlı Teslimat Hizmeti
  • Ücretsiz Dezenfekte İşlemi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Detaylı Bilgi Makbuzu
  • Sms, Arama ile Bildirim

Kurumsal halı yıkama hizmeti vermeyen ve gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı kalitesiz deterjanlar ile yıkanması sonucu deforme olmasına sebep olmaktadır.

 

Adapazarında haftasonu dahil her gün servis araçlarımız bulunmaktadır. Galerimiz sayfasından iş yerimizi görebilir Referanslarımız sayfasından bizden hizmet satın alan kurumsal müşterilerimizi inceleyebilirsiniz. Halı Yıkama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bize İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Sunduğumuz Hizmetler

Adapazarı Vatan Halı Yıkama işletmesi olarak kaliteli ve kurumsal hizmet vermekteyiz. İşletmemizde sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır.

 

Halı Yıkama Hizmetimiz

İşletmemiz 7 yıllık kurumsal tecrübesi ve modern makinelere sahiptir. iş yerimizde sektörümüzde yıllardır çalışmakta olan deneyimli çalışanlarımız tarafından halılarınız adresinizden teslim alındıktan sonra kaliteli halı yıkama şampuanları ve çeşme suyu ile tertemiz yıkanmakta temiz açık ve kapalı kurutma alanında kurutulmaktadır. İş yeri resimlerimizden de görebileceğiniz gibi iş yerimiz şehir merkezi dışında tamamen yeşil ve temiz bir alan içerisindedir. halılarınıza ayrıca yıkama aşamasında ücretsiz dezenfekte işlemide yapılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almal için Halı Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Koltuk Yıkama Hizmetimiz

İşletmemizde Yerinde Koltuk Yıkama hizmeti de verilmektedir. deneyimli ve güvenilir çalışanlarımız adresinize gelerek koltuklarınızı kumaş türüne ve kirlilik durumuna göre kalieli şampuan ve leke çıkarıcılar kullanmakta ve güçlü sanayi tipi vakumlu koltuk yıkama makinesi, koltuk fırçalama makinesi ve daha bir çok araç gereç ile profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Daha fazla bilgi almak için Koltuk Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorgan Yıkama Hizmetimiz

Yorganlarınız servis araçlarımız ile adresinizden alındıktan sonra iş yerimizde yıkama öncesi türüne ve kumaş yapısına göre ayruştırılır daha sonra leke kontrolü yapılır ve yıkama öncesi şampuanlı suda tek bir yorgan olacak şekilde bekletilir daha sonra makinede yıkama işlemi yapılır yıkama işleminden sonra yüksek devirli durulama işlemi için makinede durulanır ve tekrar şampuanlanarak yorgan türüne özel fırça makinesi ile her yeri fırçalanır daha sonra çamaşır yumuşatıcısı ile durulanır ve kurutma alanında kurutma işlemine alınır kuruduktan sonra tertemiz paketlenerek adresinize teslim edilir. Daha fazla bilgi almal için Yorgan Yıkama sayfamızı ziyaret eebilirsiniz.

 

Battaniye Yıkama Hizmetimiz

Battaniye yıkama işlemimizde yorgan yıkama işlemimiz ile bire bir aynı işlemler uygulanmaktadır. daha fazla bilgi için Battaniye Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 

Stor Perde Yıkama Hizmetimiz

Stor Perde Yıkama hizmetimizde perdeleriniz deneyimli çalışanlarımız perdelerinizi yerinden sökerek teslim almaktadır ( perde sökme ve takma işlemi için extra bir ücret almıyoruz. bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.) iş yerimize getirilen stor perdeleriniz kirlilik ve kumaş yapsına göre ayrıştırılır yıkama öncesi leke kontrolü yapılır ve daha sonra stor perde yıkama alaında tertemiz hazırlanmış zemin üzerinde kaliteli deterjanlar dökülür ve belirlenen süre bekletilir daha sonra kirlilik durumuna göre fırçalama işlemi uygulanır yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tertemiz çeşme suyu ile durulanır ve kapalı kurutma alanında kurutulur daha sonra paketlenerek adresinizde yerlerine takılır ve sizin onayınızdan sonra teslim süreci tamamlanmış olur. Daha fazla bilgi almak için Stor Perde Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 

Zebra Perde Yıkama Hizmetimiz

Zebra perde yıkama hizmetimizde stor perde yıkama hizmetimiz ile bire bir aynı işlem ve yıkama uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Zebra Perde Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yatak Yıkama Hizmetimiz

Yatak Yıkama hizmetimizide koltuk yıkama hizmetimiz ile benzerlik içermektedir. yataklarınız adresinizde veya iş yerimizde koltuk yıkama işlemi ile benzer işlemler uygulanarak yıkanmaka yataklarınıza işlemiş olan sarı lekeleri bazı yatak türleri hariç hepsinden çıkarmaktayız yataklarınız tertemiz yıkanmakta mis gibi kokmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Yatak Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Overlok Tamiri Hizmetimiz

İşletmemiz baba yadigarı antika halılarınız veya küçültmek istediğiniz, overloğu yırtılmış her türlü halınızı sizin beğendiğiniz renklerde çift dikiş overlok yapmaktadır bir çok firma ucuz ve kalitesiz işçilik sonucu halılarınıza tek dikiş overlok yapmakta ve zamanla hoşunuza gitmeyen bir görünüm olmaktadır. Adapazarı Overlok Tamiri hizmetimiz için daha fazla bilgi almak isterseniz Overlok Tamiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Leke Çıkarma Hizmetimiz

İşletmemizde işinde yılların çalışrması sonucu oluşmuş tecrübeli çalışanlarımız bir çok halı, koltuk, yorgan, battaniye, perde, yatak vb. ürünlerinize zarar vermeden leke çıkarma işlemini başarıyla yapmaktadırlar. Adapazarı Leke Çıkarma hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Leke Çıkarma Leke Çıkarma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Konularıda Okuyabilirsiniz.

 


Adapazarı Halı Yıkama Firmaları

Adapazarı Halı Yıkama Fiyatları

Adapazarı Halı Yıkama Fabrikaları

Adapazarı Halı Yıkamacılar

Adapazarı Halı Yıkama Makinaları

Adapazarı Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Adapazarında Halı Yıkama

Sakarya Adapazarı Halı Yıkama

Adapazarı En İyi Halı Yıkama

Adapazarı Uygun Fiyata Halı Yıkama

Adapazarı Güneşler Halı Yıkama