0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zebra Perde Yıkama

Vatan » Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama hizmeti konusunda işletmemiz yılların tecrübesi ile hizmetinizdedir. İşinde deneyimli, güvenilir çalışanlarımız tarafından zebra perdeleriniz yerlerinden çıkarılır tertemiz yıkandıktan sonra yerine takılır.

Zebra perde yıkama

Aynı Günde Teslimat

Zebra perdeleriniz adresinizden detaylı makbuz karşılığında teslim alındıktan sonra dilerseniz aynı günde, dilerseniz belirttiğiniz farklı bir günde tertemiz yıkanmış olarak yerlerine takılmaktadır.

Zebra Perde - Güvenli Teslimat Aşaması

Zebra perde yıkama öncesi zebra perdeleriniz türlerine göre ayrıştırılır, leke kontrolünden sonra tek tek kaliteli zebra perde yıkama şampuanları ile yıkanır ve çeşme suyu ile durulanmaktadır. Dikkat ederseniz bazı işletmelerde kuyu suyu vb. sular kullanılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Zebra perde yıkama fiyatı konusunda işletmemiz bütçenize uygun fiyat garantisi ile kaliteli hizmetten taviz vermeden tertemiz yıkamaktadır. Bir çok firma zebra perdeleriniz için sökme ve takma ücreti talep eder ve zebra perdelerinizin hem ön yüzünü hem de arka yüzünü ayrı ölçer. Bu da cebinizden az hizmet karşılığında çok para çıkmasına sebep olmaktadır.

 

Biz zebra perde yıkama hizmeti için takma ve sökme işlemini tamamen ücretsiz yapmaktayız ve zebra perdelerinizin sadece Genişlik x Uzunluk = Toplam metrekare ölçüsüne göre ücret almaktayız.

Perde Yıkama Fiyatımız

Zebra perde yıkama fiyatlarımız için fiyat listemiz sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz veya dilerseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak Zebra pere yıkama konusunda merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Zebra perde yıkamada insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri kullanarak müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiştir. Bunun için Zebra perde yıkama konusunda firmamızı her zaman gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İşletmemiz; Serdivan, Erenler, Adapazarı, ilçelerinde bulunan tüm mahallelerde hizmet vermektedir. işinde deneyimli ve güvenilir çalışanlarımız tarafından Zebra perdeleriniz yıkandıktan sonra ilk günkü gibi tertemiz yerine takılmaktadır.

 

  • iş yerimize getirilen Zebra perdeleriniz kirlilik ve kumaş yapsına göre ayrıştırılır
  • yıkama öncesi leke kontrolü yapılır ve daha sonra zebra perde yıkama alanında kaliteli deterjanlar dökülür
  • belirlenen süre bekletilir daha sonra kirlilik durumuna göre fırçalama işlemi uygulanır
  • yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tertemiz çeşme suyu ile durulanır ve kapalı kurutma alanında kurutulur
  • daha sonra paketlenerek adresinizde yerlerine takılır ve sizin onayınızdan sonra teslim süreci tamamlanmış olur.
  • Daha fazla bilgi almak için bize iletişimsayfamızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Zebra perde yıkama fiyatları nedir?
Zebra perde yıkama fiyatlarımız tüm hizmetler (sökme ve takma ve diğer hizmetler) dahil metrekare ücreti sadece 7,00 TL'dir. bunun dışında ek bir ücret ödemezsiniz.

Zebra perdeler nasıl ölçülür?
Zebra perdeleriniz için örnek verirsek mesela perdenizin uzunluğu 2 metre genişliğinde 1,5 metre uzunluğunda böyle bir perdenin toplam metrekaresi 2 x 1,5 = 3 metrekaredir. yani perdenizin uzunluğunu x genişliği ile çarptığınızda toplam metrekaresine ulaşabilirsiniz.

Zebra perde fiyat hesaplaması?
Perdelerinizin için önce metrekare ölçüsünü bilmeniz gerekmektedir bunun için yukarıda yazılı işlemi uyguladığınızda çıkan toplam metrekare fiyatı ile çarptığınızda toplam tutarını öğrenmiş olursunuz. Örnek: 15 metrekare x 7,00 TL = 105,00 TL'dir.

Zebra perde hangi deterjan ile yıkanmaktadır?
Zebra ve diğer tüm perdeleriniz için sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararsız Wieberr, Era111, Zibarte gibi türkiyenin seçkin markalarına ait ürünleri kullanmaktayız. Dlerseniz bu firmaları arayarak işletmemizin gerçekten bu firmalardan ürün alıp almadığını öğrenebilirsiniz.

Zebra perdelerime bir şey olur mu?
Perdeleriniz işlerimizde tek tek kontrol edildikten sonra perdelerinize zarar vermeyen deterjanlar ile yıkandığından dolayı solma, bozulma ve yırtılma gibi bir durum söz konusu olmaz ama bazen müşterimizden perde teslim alırken dikkatten kaçtığında sigara yanıkları veya küçük kesikler gözden kaçabilmektedir. bazı müşterilerimizde bu durumdan habersiz olduğunda bizden kaynaklandığını düşünmektedir ama biz yıkama işleminden önce bilgi vermekteyiz.

Zebra perdelerim ne zaman teslim edilir?
Perdelerinizi öğlenden önce alırsak ve adet miktarı 3 ve üzeri olursa aynı günde teslim etmekteyiz. Lakin öğlenden sonra teslim edilen veya tek perdeler bir gün sonra teslim edilmektedir.
Zebra perde için leke garantisi var mı?
Leke çıkarma garantisi vardır lakin %100 olması söz konusu olamaz çünkü bir çok iplik ve kumaş dokusuna sahip perde türü ve yüzlerce leke çeşidi bulunmaktadır. bazı fileli ve benzeri hassas perdelerde bile bir çok lekeyi başarıyla çıkarmaktayız ama yanık yağ lekesi gibi inatçı lekelerde bazen sonuç beklenenden az olabilmektedir. Ama Polyester dokulu ve beyaz renkte olan perdelerde leke çıkarma işleminde genelde %100 başarılı olmaktayız.
Zebra perdelerinizi yıkatmak istiyorsunuz ama bazen bütçeniz müsait olmayabilir hiç sorun değil sadece ücret karşılığında yıkatmak zorunda değilsiniz.
İşletmemiz müşterimiz olsun veya olmasın herkese ücretsiz destek vermektedir. Size evinizde perdelerinizi nasıl yıkayabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak isteriz haydi başlayalım.