0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Stor Perde Yıkama

Vatan » Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti konusunda işletmemiz 7 yıllık tecrübesi ile hizmetinizdedir. İşinde deneyimli, güvenilir çalışanlarımız tarafından perdeleriniz siz hiç bir zahmette bulunmadan yerlerinden çıkartma işlemini yapmaktadır.

Stor perde yıkama

Hızlı, Güvenli Teslimat

Stor perdeleriniz adresinizden detaylı makbuz karşılığında teslim alındıktan sonra dilerseniz aynı günde dilerseniz belirttiğiniz farklı bir günde tertemiz yıkanmış olarak yerlerine takılmaktadır.

Stor Perde - Güvenli Teslimat Aşaması

Stor perde yıkama öncesi stor perdeleriniz türlerine göre ayrıştırılır ve leke kontrolünden sonra tek tek olmak üzere kaliteli stor perde yıkama şampuanları ile yıkanır ve çeşme suyu ile durulanmaktadır. Dikkat etmenizde fayda var bazı işletmelerde kuyu suyu vb. sular kullanılmaktadır.

Bütçenize Uygun Fiyat

Stor perde yıkama fiyatı konusunda işletmemiz bütçenize uygun fiyat garantisi ile kaliteli hizmetten ödün vermeden kurumsal hizmet vermektedir. Bir çok firma stor perdeleriniz için sökme ve takma ücreti talep eder ve stor perdelerinizin hem ön yüzünü hemde arka yüzünü ayrı ölçer. Buda cebinizden az hizmet karşılığında çok para çıkmasına sebep olmaktadır.

 

İşletmemizde böyle etik olmayan ticaret anlayışı söz konusu bile olmaz. Biz stor perde yıkama hizmeti için takma ve sökme işlemini tamamen ücretsiz yapmaktayız ve stor perdelerinizin sadece Genişlik x Uzunluk = Toplam metrekare ölçüsüne göre ücret almaktayız.

Perde Yıkama Fiyatımız

Stor perde yıkama fiyatlarımız için fiyat listemiz sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz veya dilerseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak stor pere yıkama konusunda merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız stor perde yıkamada insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri kullanarak müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiştir. Bunun için stor perde yıkama konusunda firmamızı her zaman gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İşletmemiz; Serdivan, Erenler, Adapazarı, ilçelerinde bulunan tüm mahallelerde hizmet vermektedir. işinde deneyimli ve güvenilir çalışanlarımız tarafından stor perdeleriniz yıkandıktan sonra ilk günkü gibi tertemiz yerine takılmaktadır.

 

  • iş yerimize getirilen stor perdeleriniz kirlilik ve kumaş yapsına göre ayrıştırılır
  • yıkama öncesi leke kontrolü yapılır ve daha sonra stor perde yıkama alanında kaliteli deterjanlar dökülür
  • belirlenen süre bekletilir daha sonra kirlilik durumuna göre fırçalama işlemi uygulanır
  • yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tertemiz çeşme suyu ile durulanır ve kapalı kurutma alanında kurutulur
  • daha sonra paketlenerek adresinizde yerlerine takılır ve sizin onayınızdan sonra teslim süreci tamamlanmış olur.
  • Daha fazla bilgi almak için bize iletişimsayfamızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Stor perde yıkama fiyatları nedir?
Stor perde yıkama fiyatlarımız tüm hizmetler (sökme ve takma ve diğer hizmetler) dahil metrekare ücreti sadece 7,00 TL'dir. bunun dışında ek bir ücret ödemezsiniz.

Stor perdeler nasıl ölçülür?
Stor perdeleriniz için örnek verirsek mesela perdenizin uzunluğu 2 metre genişliğinde 1,5 metre uzunluğunda böyle bir perdenin toplam metrekaresi 2 x 1,5 = 3 metrekaredir. yani perdenizin uzunluğunu x genişliği ile çarptığınızda toplam metrekaresine ulaşabilirsiniz.

Stor perde fiyat hesaplaması?
Perdelerinizin için önce metrekare ölçüsünü bilmeniz gerekmektedir bunun için yukarıda yazılı işlemi uyguladığınızda çıkan toplam metrekare fiyatı ile çarptığınızda toplam tutarını öğrenmiş olursunuz. Örnek: 15 metrekare x 7,00 TL = 105,00 TL'dir.

Stor perde hangi deterjan ile yıkanmaktadır?
Stor ve diğer tüm perdeleriniz için sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararsız Wieberr, Era111, Zibarte gibi türkiyenin seçkin markalarına ait ürünleri kullanmaktayız. Dlerseniz bu firmaları arayarak işletmemizin gerçekten bu firmalardan ürün alıp almadığını öğrenebilirsiniz.

Stor perdelerime bir şey olur mu?
Perdeleriniz işlerimizde tek tek kontrol edildikten sonra perdelerinize zarar vermeyen deterjanlar ile yıkandığından dolayı solma, bozulma ve yırtılma gibi bir durum söz konusu olmaz ama bazen müşterimizden perde teslim alırken dikkatten kaçtığında sigara yanıkları veya küçük kesikler gözden kaçabilmektedir. bazı müşterilerimizde bu durumdan habersiz olduğunda bizden kaynaklandığını düşünmektedir ama biz yıkama işleminden önce bilgi vermekteyiz.

Stor perdelerim ne zaman teslim edilir?
Perdelerinizi öğlenden önce alırsak ve adet miktarı 3 ve üzeri olursa aynı günde teslim etmekteyiz. Lakin öğlenden sonra teslim edilen veya tek perdeler bir gün sonra teslim edilmektedir.
Stor perde için leke garantisi var mı?
Leke çıkarma garantisi vardır lakin %100 olması söz konusu olamaz çünkü bir çok iplik ve kumaş dokusuna sahip perde türü ve yüzlerce leke çeşidi bulunmaktadır. bazı fileli ve benzeri hassas perdelerde bile bir çok lekeyi başarıyla çıkarmaktayız ama yanık yağ lekesi gibi inatçı lekelerde bazen sonuç beklenenden az olabilmektedir. Ama Polyester dokulu ve beyaz renkte olan perdelerde leke çıkarma işleminde genelde %100 başarılı olmaktayız.
Stor perdelerinizi yıkatmak istiyorsunuz ama bazen bütçeniz müsait olmayabilir hiç sorun değil sadece ücret karşılığında yıkatmak zorunda değilsiniz.
İşletmemiz müşterimiz olsun veya olmasın herkese ücretsiz destek vermektedir. Size evinizde perdelerinizi nasıl yıkayabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak isteriz haydi başlayalım.