0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Leke Çıkarma

Vatan » Leke Çıkarma

Halıdan Leke Çıkarma Garantisi Var Mı ?

Halıdan leke çıkartma konusunda siz değerli müşterilerimiz için bilgiler; dokularının ve yapılarının hassas oluşu sebebi ile aşağıdaki halılara etkisi yüksek leke sökücü ürünler kullanılmadığından dolayı bu halılar dışındaki tüm halılarda lekeler çıkmaktadır ve yıllardır tüm normal halı türlerinde tüm lekeleri çıkartıp tertemiz yıkamaktayız.

Halıdan Leke Çıkartma Garantisi Var Mı?

Hassas Dokulu Halılar

Aşağıda belirttiğimiz halı türlerinde de bir çok lekeleri çıkartmaktayız sadece çok uzun süre halıda kalmış veya ağır bir leke olduğu takdirde çok istisna çıkmayabilir.

  • Yün Karışımlı Halılar
  • % 100 Yün Halılar
  • El dokuma Halılar
  • Nepal Halılar
  • Çin Halıları
  • İpek Halılar
  • Halıflex Çeşitleri
  • Plastik Tabanlı Halılar
  • Tufted (Deko) Halılar
  • Step Halılar

Etkili ürünleri kullanamamamız sebebi ile bu tarz halılarda lekelerin çıkmama olasılığı biraz yüksektir. Bu sebeple halı alırken ve kullanırken bu hususa dikkat edilmelidir. Ayrıca makine halılarında oje lekesi dahil bir çok leke üzerinde sonuç alınırken, zaman zaman sonuç alamadığımız lekelerle de karşılaşmaktayız.

Leke Çıkma Oranı

Hiç bir halıda leke çıkma garantisi %100 değildir. Halıların yüzeyinde leke oluştuğunda buna anında müdahale çok önemlidir. Halınız lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış ise bütün halılarınızda kullandığımız çözücüler ve özel şampuanlarla lekeleri %98 oranında çıkartma garantisi veriyoruz.

Yorganlarda Leke Çıkartma

Yorganlarda beyaz astarlı olanlarda sarı leke ve diğer lekeleri tamamen çıkartabiliyoruz ama yeni nesil bazı yorganlarda ve dijital baskı yorganlarda büyük oranda lekeler çıkmaktadır ama sonuç %100 olmayabilir.

Battaniyelerde Leke Çıkartma

Battaniyelerde çok kalıcı olmamış lekeler olması durumunda tüm lekeleri çıkartabiliyoruz.

Koltuklarda Leke Çıkartma

Koltuklardaki lekeleri %95 oranında çıkartabiliyoruz çok ağır ve kalıcı lekeler bazı koltuk kumaşlarının çok hassas olması sebebi ile bazen bazı lekeler çıkmayabilir.

Yataklarda Leke Çıkartma

Yatak yıkama hizmetimizde ortapedik ve yeni nesil hassas kumaş yapısı olan yataklarda sonuç %95 ama polyester ve eski tür yataklarda tamamen lekeler çıkmaktadır.

Perdelerde Leke Çıkartma

Stor ve zebra perdelerde de durum aşağı yukarı aynıdır polyester ve normal perde türlerinde lekeler tamamen çıkmaktadır lakin bazı yeni nesil hassas kumaş yapısı olan perdelerde çok kalıcı ve ağır lekeler izi kalabilmektedir.

Daha fazla bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında veya leke çıkartma konusunda bilgi alabilirsiniz veya facebook sayfamızdan bizi takip ederek halı yıkama konusunda bilgi edinebilirsiniz.