0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yorgan Yıkama

Vatan » Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hizmetimiz

Yorgan yıkama hizmetinde işletmemiz 7 yıllık kurumsal tecrübesi ve modern makineleri ile profesyonel ve güvenli hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere hijyenik yorgan yıkama hizmetini bütçenize uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Nasıl Yıkanıyor?

Detaylı Yorgan Yıkama

Yorganlarınız modern ve hijyenik iş yerimizde deneyimli çalışanlarımız tarafından türlerine, hassaslık ve kirlilik durumuna göre ayrılırlar. Otomatik makinede yorgan yıkama türlerine göre ayrıştırılan yorganlarınız, tek tek özenle kaliteli deterjanlar ve çeşme suyu ile tertemiz yıkanmaktadır.

Yorgan Yıkama dezenfekte işlemi

Ücretsiz Dezenfekte Hizmeti

Yorganlarınızı sadece yıkamakla kalmıyoruz ayrıca yıkama aşamasında virüs ve bakterilere karşı ücretsiz dezenfekte ediyoruz.

Müşteri memnuniyet garantisi

%100 Memnuniyet Garantisi

Firmamız müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir verdiğimiz hizmette bir sorun olması durumunda bizi aramanız yeterlidir.

Sakarya Yorgan Yıkama, Serdivan Yorgan Yıkama

Hızlı, Güvenli Teslimat

Yorganlarınız teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içinde hızlı ve güvenilir servis araçlarımız ile tam zamanında teslim edilmektedir.

Yorgan Yıkama Aşamaları

Ön Kontrol Aşaması

Yorganlarınız iş yerimize getirildiğinde yıkama öncesi kontrol edilir, lekelere müdahale edilir ve bir durum varsa not alınır veya size bilgi verilir.

Yorgan Ön Yıkama Öncesi Kontrol

Ön Yıkama Aşaması

Yorganlarınız ana yıkama öncesi özel olarak hazırlanmış deterjanlar ile yorgan kazanında bekletilir lekeler yumuşar ve daha sonra yıkama işlemine alınır.

Yorgan Ön Yıkama Aşaması

Ana Yıkama Aşaması

Yorgan yıkama makinesi her yorgan için 150 litre alır ve suyun sıcaklığı, deterjanı yorganın türüne göre ayarlanarak yıkama işlemi başlatırılır.

Yorgan Ana Yıkama Aşaması

Durulama Aşaması

Yorganlar durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 10 dakika durulama işleminden geçer ve daha sonra sıkma işlemine alınır.

Yorgan Yıkama Sonrası Durulama Aşaması

Sıkma Aşaması

Yorganlar da tıpkı evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar ve kurutma işlemine alınır.

Yorgan Sıkma Aşaması

Kurutma Aşaması

Yorganlar daha sonra kapalı kurutma alanımızda kuruma işlemine alınır yaklaşık 24 saatte tamamen kurumuş hale gelir ve son kontrol işlemine alınır.

Yorgan Kurutma Aşaması

Son Kontrol Aşaması

Kurutma işlemi tamamlanan yorganlar kontrol masasında son kontrolleri yapılır varsa leke ve benzeri bir durum müdahale edilir ve paketleme işlemine alınır.

Yorgan Son Kontrol Aşaması

Paketleme Aşaması

Yorganlarınız son kontrolleri yapılır ve paketlenir ve bekleme alanında teslimat için hazırlanır sizin müsaitlik durumunuza göre teslimata hazır olur.

Yorgan Paketleme Aşaması

Teslimat Aşaması

Yorganlarınız teslimattan önce size bilgi verilir müsait olduğunuz gün ve saat içerisinde teslimatı yapılır sizde kontrol edip teslim alınırsınız.

Yorgan Teslimat Aşaması

Yorgan Türleri

Sizde yorganların içine sinen kirlerden kurtulmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış yorganlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Bütçenize uygun fiyatlar ile artık yorganlarınızı yıkayarak ve en iyi şekilde kurutarak adresinize teslim ediyoruz. bakterilerden tamamen arınmış ve mis gibi kokan yorganlara kavuşacaksınız.

Yorgan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.