0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Battaniye Yıkama

Vatan » Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Hizmetimiz

Battaniye yıkama hizmetinde işletmemiz 7 yıllık kurumsal tecrübesi ve modern makineleri ile profesyonel ve güvenli hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere hijyenik battaniye yıkama hizmetini bütçenize uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Battaniye Yıkama

Nasıl Yıkanıyor?

Detaylı Battaniye Yıkama

Battaniyeleriniz modern ve hijyenik iş yerimizde deneyimli çalışanlarımız tarafından türlerine, hassaslık ve kirlilik durumuna göre ayrılırlar. Otomatik makinede battaniye yıkama türlerine göre ayrıştırılan battaniyeleriniz, tek tek özenle kaliteli deterjanlar ve çeşme suyu ile tertemiz yıkanmaktadır.

Yorgan Yıkama dezenfekte işlemi

Ücretsiz Dezenfekte Hizmeti

Battaniyelerinizi sadece yıkamakla kalmıyoruz ayrıca yıkama aşamasında virüs ve bakterilere karşı ücretsiz dezenfekte ediyoruz.

Müşteri memnuniyet garantisi

%100 Memnuniyet Garantisi

Firmamız müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir verdiğimiz hizmette bir sorun olması durumunda bizi aramanız yeterlidir.

Sakarya Yorgan Yıkama, Serdivan Yorgan Yıkama

Hızlı, Güvenli Teslimat

Battaniyeleriniz teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içinde hızlı ve güvenilir servis araçlarımız ile tam zamanında teslim edilmektedir.

Battaniye Yıkama Aşamaları

Ön Kontrol Aşaması

Battaniyeleriniz iş yerimize getirildiğinde yıkama öncesi kontrol edilir, lekelere müdahale edilir ve bir durum varsa not alınır veya size bilgi verilir.

Battaniye Ön Yıkama Öncesi Kontrol

Ön Yıkama Aşaması

Battaniyeleriniz ana yıkama öncesi özel olarak hazırlanmış deterjanlar ile Battaniye kazanında bekletilir lekeler yumuşar ve daha sonra yıkama işlemine alınır.

Battaniye Ön Yıkama Aşaması

Ana Yıkama Aşaması

Battaniye yıkama makinesi her Battaniye için 150 litre alır ve suyun sıcaklığı, deterjanı Battaniyenin türüne göre ayarlanarak yıkama işlemi başlatırılır.

Battaniye Ana Yıkama Aşaması

Durulama Aşaması

Battaniyeler durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 10 dakika durulama işleminden geçer ve daha sonra sıkma işlemine alınır.

Battaniye Yıkama Sonrası Durulama Aşaması

Sıkma Aşaması

Battaniyeler da tıpkı evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar ve kurutma işlemine alınır.

Battaniye Sıkma Aşaması

Kurutma Aşaması

Battaniyeler daha sonra kapalı kurutma alanımızda kuruma işlemine alınır yaklaşık 24 saatte tamamen kurumuş hale gelir ve son kontrol işlemine alınır.

Battaniye Kurutma Aşaması

Son Kontrol Aşaması

Kurutma işlemi tamamlanan Battaniyeler kontrol masasında son kontrolleri yapılır varsa leke ve benzeri bir durum müdahale edilir ve paketleme işlemine alınır.

Battaniye Son Kontrol Aşaması

Paketleme Aşaması

Battaniyeleriniz son kontrolleri yapılır ve paketlenir ve bekleme alanında teslimat için hazırlanır sizin müsaitlik durumunuza göre teslimata hazır olur.

Battaniye Paketleme Aşaması

Teslimat Aşaması

Battaniyeleriniz teslimattan önce size bilgi verilir müsait olduğunuz gün ve saat içerisinde teslimatı yapılır sizde kontrol edip teslim alınırsınız.

Battaniye Teslimat Aşaması

Battaniye Türleri

Sizde battaniyelerin içine sinen kirlerden kurtulmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış battanyelerinizi gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Bütçenize uygun fiyatlar ile artık battaniyelerinizi yıkayarak ve en iyi şekilde kurutarak adresinize teslim ediyoruz. bakterilerden tamamen arınmış ve mis gibi kokan battaniyelere kavuşacaksınız.

Battaniye lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Diğer Hizmetlerimiz

Battaniye yıkama hizmeti dışında bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. verdiğimiz tüm hizmetleri işinde tecrübeli çalışanlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktayız.