0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Overlok Tamiri

Vatan » Overlok Tamiri

Overlok Tamiri

Overlok tamiri mi yaptırmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. İşletmemizde sınırsız renk seçeneği ile dilediğiniz renklerde halı kenarlarına çift dikiş overlok hizmeti vermekteyiz.

Overlok Tamiri

Overlok tamir videosu

Overlok tamiri ve çekiminin nasıl yapıldığına dair örnek bir video ile overlok hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kaliteli Overlok Hizmeti

Overlok çekimi için kullandığımız iplikler 1. sınıf kaliteli tekstil ürünleridir. bir çok overlok hizmeti veren firma sadece tek overlok çekmektedir. İşletmemizde tüm halılarınıza çift overlok yapılmaktadır. Bu şekilde overloklarınız daha uzun ömürlü olmaktadır.

serdivan overlok tamiri ve çekimi

Overlok zamanla yıpranır!

Halılarınızın overlok ve saçakları zamanla eskiyerek yıpranır ve deforme olur. Bu da halılarınızda hoş olmayan yıpranmış bir görüntü oluşmasına sebep olur.

sakarya overlok tamiri ve çekimi

Overloklarınızı yenileyelim

Deforme olmuş halı overloklarınızı yenileyelim, sararmış halı saçaklarınızı orjinal rengine kavuşturalım. Halılarınız evinize renk katsın.

Adapazarı overlokçu, halı overlok tamiri

Bizi aramanız yeterli

Halı kenarları ve saçak tamiri halı yıkama işlemi kadar önemli ve halılarınızın kötü görüntüsünden kurtulması için ideal bir işlemdir sizde halılarınızı deforme olmuş görüntüsünden kurtarmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Sakarya overlok firması, halı overlokçu

Uygun fiyat garantisi

Sınırsız renk seçeneği ile overlok tamir hizmetini sizlere bütçenize uygun fiyatlarda yapalım halınız eski değerine kavuşsun.

uygun fiyatlı overlok tamiri ve çekimi

Hizmet Bölgelerimiz

Overlok tamiri hizmetini verdiğimiz bölgelerimiz; Serdivan ilçesindeki tüm mahalleler, Adapazarı ilçesindeki merkez mahalleler ve Erenler ilçesindeki merkez mahallelerdir. Overlok tamirinden başka Halı yıkama, Koltuk yıkama, Yorgan ve Battaniye yıkama, Stor perde yıkama, Yatak yıkama vb. hizmetlerimizde vardır.

Halı kesim hizmeti

Halı overlok tamiri ile birlikte halı kesim hizmetimizde vardır aldığınız halı serdiğiniz yere büyük geldiyse derte etmeyin belirttiğiniz ölçülerde kesip overlok yapalım.

Halılarınıza saçak düzenleme veya kenar düzenleme yaptırmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Yıllardır halı yıkama alanında vermiş olduğumuz kurumsal hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beğenisini kazanmış bir firmayız. Vermiş olduğumuz her hizmetimizde güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen yapımızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Overlok nedir?

Overlok Nedir? Halı, kilim, kıyafet, örgü kazak gibi ürünlerin kenarlarında bulunan saçakların, püskülleşmiş kumaşların ya da iplik parçalarının kapatılarak düzeltilmesi işlemidir. Uygulama için özel makineler vardır ve bu makinelerle işlem yapılmaktadır. İnce yapılı bir kumaşsa eğer overlok işlemi elde de yapılabilmektedir. Terzi ya da ev hanımları bu kumaşları elde sürfüle yöntemiyle yapabilmektedir.

Overlok nasıl yapılır?

Giysi ve ince kumaşlar dışındaki halı ve kilimleri elde dikmek zordur. Bu yüzden uygulamanın overlok makinesi ile uzman tarafından yapılması önerilmektedir. İşlem öncesi; halı veya kilimlerinizin saçak ya da püsküllenmesini önleyecek kalınlıkta, halı-kilim kalınlığı ve rengine uygun bir kumaş seçilir. Ardından uygun bir dikiş yöntemi ile halı-kilimlerinizin kenarları kaplanır. İşlem basit gibi görünse de uzmanlık ve makine gerektirmektedir.

Overlok olmazsa ne olur?

Overloksuz bir kumaş, halı ya da kilimlerin kenar kısımları genelde iplik iplik ayrılabilir. Zamanla tabi kumaş sökülebilir, yırtılmalar olabilir. Ürününüz yeni bile olsa eski bir görünüme sahip olur. Yani ürün özelliğini kaybeder, görüntü açısından da güzel olmaz. Overlok işlemi yapıldığında ise kumaş yırtılmaz, sökülmez, daha dayanıklı ve uzun süre kullanılır durumda olur. Uzun süre halı-kilim, giysi kullanımı için overlok işlemi gerekli bir işlemdir. Ayrıca bu işlemi yapan firmalar halı, kilim veya paspaslarda tadilat işlemleri de yapmaktadır. Ürünlerinizde yırtılmalar olduğunda da yine overlok işlemi yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.