0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk Yıkama

Vatan » Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmetini evinize kadar gelip modern koltuk yıkama, fırçalama makineleri ve anti bakteriyel şampuan ile profesyonel bir şekilde tertemiz yıkamaktayız.

Koltuk Yıkama Sakarya, Serdivan

Kurumsal Hizmet Güvencesi

Kurumsal koltuk yıkama hizmeti veren işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz. İşinde tecrübeli çalışanlarımız tarafından koltuklarınız kumaş dokusuna ve kirlilik durumuna göre yıkama işlemi yapılarak tertemiz yıkanmaktadır.

Koltuk Yıkama Serdivan, Sakarya

İade Garantili Hizmet

İşletmemizden koltuk yıkama hizmeti aldınız, Lakin temiz yıkanmadığını düşünüyorsunuz veya hoşunuza gitmeyen bir durum oldu! hiç dert etmeyin hemen bizi aramanız yeterli işletmemiz kurumsal hizmet vermektedir. İade hizmeti talep edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Koltuk yıkama hizmetini kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun fiyatlarda yıkamaktayız. Daha ucuz fiyatlar olabilir, Lakin bizim verdiğimiz profesyonel koltuk yıkama hizmetinden daha ucuz fiyat olmaz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

İşletmemizden koltuk yıkama hizmeti alan kurumsal müşterilerimizi Referanslarımız sayfasından inceleyebilir. Bireysel müşterilerimizin işletmemiz hakkındaki görüşlerini Müşteri Yorumları sayfasından, Google Haritalar ve Facebook Sayfamız‘dan müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Toz Alma Aşaması

Koltuk yıkama işleminde ilk önce koltuklarda bulunan toz, çöp ve benzeri şeylerden temizleriz bu şekilde kultuklar yıkama işleminde daha temiz olur. Bir çok koltuk yıkama firması bu işlemi yapmamakta bunun ile birlikte detaylı yıkama yapmaktan bile kaçınmaktadır. bu işlemler bittikten sonra leke kontrolu yapılır.

Şampuanlama Aşaması

Bu aşamada anti bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını doldurduğumuz püskürtme tankımız ile şampuanlama işlemini yaparız. Püskürtme işlemi bittikten sonra biraz bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar lekeler tümüyle çıkar. Koltuk yıkama hizmetinde kullandığımız ürünler tamamen organik olup insan sağlığına zararsızdır.

Fırçalama Aşaması

Bu aşama en önemli aşamadır. Koltuk kumaşında her hangi bir kir veya leke kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınızdaki kirler ve lekeler kumaştan ayrılır. Daha sonra vakumlama işlemine geçilir.

Vakumlama Aşaması

Koltuk kumaşının 4 cm altına kadar inen temiz deterjanlı suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.

Koltuk Yıkama Hakkında

Merak Ettikleriniz

Diğer firmalardan farkınız?

Bir çok firma koltuk yıkama işini ek iş olarak başka fason firmalarla yapmaktadır. Hem donanımsal hemde tecrübe açısından koltuk yıkama işinde profesyonel değiller. Bir çok firma evinize tecrübesiz eleman gönderir ve koca koltuk takımını ıslat çek yöntemiyle 30 dakikada bitirip çıkar. Bizim personellerimiz 1 takım koltuğa ortalama 1,5 ile 2 saat arasında emek harcar. Sebebi ise fırçalama sistemini kullanıyor olmamızdır.

Koltuklar nasıl yıkanıyor ?

İlk olarak kumaşa uygun deterjan belirlenir ve püskürtme tankı ile kumaşın her bir noktasına Koltuk Yıkama Şampuanı uygulanır. Ardından Fırçalama makinesi ile kumaşın her bir yanı fırçalanır ve kirlerin kumaştan ayrılması sağlanır. Tekrar bir hafif ıslatma uygulanır. Bu 2. deterjan püskürtmenin amacı süngerinde dezenfekte olmasıdır. Son olarak Vakum makinesi ile kumaş ve süngerdeki tüm kirler ve pis kokular makine kazanına çekilir.

Koltuk yıkama ne kadar sürer ?

Koltuk yıkama süresi net olarak belirlenemez, yıkama süresi koltuğun kirlilik derecesine, miktarına ve personel sayısına bağlıdır. Bu neden ile kesin bir süre belirtmek doğru olmaz lakin ortalama 1 ile 2 saat arası sürmektedir.

Koltuklar ne zaman kurur?

Kuruma süresi havanın sıcaklığına ve odanın durumuna bağlıdır. Kış aylarında en fazla 6 saatte kurur yaz aylarında kuruma süresi en fazla 3 saat sürmektedir. Eğer yıkanan ürün çok kirli ve defalarca işlem uygulanmış ise bu süre biraz daha uzayabilir.

Hangi araçları kullanıyorsunuz?

Koltuk yıkama hizmeti için bir çok makine ve araçlarımız mevcuttur kullandığımız tüm makineler sürekli yenilenmektedir. genelde çok güçlü sanayi tipi vakum makinesi, koltuk fırçalama makinesi, deterjan püskürtme aparatı ve bir çok araç gereçlerimiz mevcuttur.

Koltuklar ilk günkü gibi olur mu?

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi hiç temizlenmemiş olabilir veya uzun süre kullanmakta olabilir bu neden ile koltukların ilk günkü haline gelmesi beklenemez. Koltuk yıkama 3 aşamadan oluşuyor. Şampuanlama, Fırçalama ve Vakumlama bu işlemler bir koltuğa en fazla 2 defa uygulanır. Genelde 2 defa yıkama işlemi gören koltuklar %99 temizlenir.

Buharlı koltuk yıkama nedir?

Buharlı sistem kesinlikle kumaş için uygun değildir. Deri gibi sert yüzeyler içindir. Buharlı sistemde kumaşın sadece üst kısmına ulaşılabilinir ve sünger temizlenemez. Bu yüzden koltuk kirli kalacak ve kısa süre sonra süngerdeki kirler kumaş yüzeyine çıkacaktır. Bu sebepten dolayı ıslak sistemli ve fırçalamalı temizlik en iyisidir. buharlı sistemde yüksek ısı uygulandığından dolayı gerekli miktardaki deterjanlar kullanılamaz bu yüzden parazitler ve bakteriler ısı ile daha fazla çoğalır. buhar ısısından koltuk kumaşlarında yıpranma oluşur.

Leke çıkartma garantisi var mı?

Bazı müşterilerimiz bize lekelerin çıkartma işlemine %100 garanti vermemizi istiyor. Lekenin uzmanları kuru temizlemeciler bile lekenin çıkacağına %100 garanti veremezler. Eğer bir firma size herhangi bir lekenin çıkacağına %100 garanti veriyorsa kesinlikle itibar etmeyiniz.

7 Yıllık tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerekiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz. Bu sebepten dolayı leke konusunda garanti vermiyoruz. Fakat koltuklardaki leke sorunlarında firmamız genelde başarılı olmuştur. Bu daha çok kumaş türüne, lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

100% Temizlik Garantisi

Temizlik konusunda %100 garanti verebiliriz içiniz rahat olsun. Kumaş yüzeyinde ve diplerindeki tüm kokular, tüm kirler, tüm toz ve kötü kokular ortadan kalkacaktır. Önemli olan sadece kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerinde temizlenmesi gereklidir. Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.

Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır. Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer koltuklarınız yada yataklarınızda kusma,kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrardan yıkama sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Koltuk yıkama hizmeti dışında bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. verdiğimiz tüm hizmetleri işinde tecrübeli çalışanlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktayız.