0264 777 16 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Serdivan Halı Yıkama Yazlık

Vatan » Serdivan Halı Yıkama Yazlık

Serdivan Halı Yıkama Yazlık

Serdivan Yazlık’ta hizmet vermekte olan Vatan Halı Yıkama firmamız siz müşterilerine kaliteli ve güvenli halı yıkama hizmetini bütçenize uygun fiyata sağlamaktadır.

Serdivan Halı Yıkama Yazlık Logo

Serdivan Yazlık‘ta bulunan müşterilerimiz bize telefon numaralarımızdan veya iletişim sayfamızdan ulaşarak halı yıkama hizmeti veya diğer hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Serdivan Yazlık bölgesine haftanın her günü ücretsiz servis hizmetimiz vardır işletmemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

%100 Müşteri Memnuniyetli Halı Yıkama

Halılarınız adresinizden detaylı bilgi makbuzu karşılığında teslim alındıktan sonra 48 saat içinde hızlı teslimat ile tertemiz yıkanmış olarak zamanında adresinize teslim edilir

Modern Halı Yıkama Makinesi

Bizden hizmet alan müşterileri Referanslarımız sayfasından ve Müşteri Yorumları sayfasından okuyabilir Google Haritalar‘dan ve Facebook Sayfamız‘dan yorumları görebilirsiniz.

Google Benim İşletmem Puanları

Serdivan Halı Yıkama Yazlık‘ta hizmet veren işletmemizde Halılarınız yıkama aşamasından, teslimat aşamasına kadar; Toz Alma, Yıkama, Durulama, Kontrol, Paketleme aşamalarından geçerek tecrübeli personelimiz tarafından kontrol edildikten sonra adresinize teslim edilir.

Serdivan Halı Yıkama Yazlık Era111

Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam edebilmeniz için gerekli olan halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetini bütçenize uygun ücret karşılığında sağlamaktayız. Modern makinelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Halılarınızı tertemiz yapalım, Siz temizliğin keyfini sürün.